Prosinec 2014

Silutea

31. prosince 2014 v 13:46 | G |  Články
Představte si tohle... už od malička jsem skládala různé básničky a dokonce se pokoušela napsat knížku. Po přestěhování o 120km dál jsem našla spousty hudebně nadaných lidí a někteří z nich se staly mými spolužáky. Hrozně jsem chtěla, aby mě moje kamarádka Klárka naučila na kytaru... tak jsme se scházely čím dál častěji a ze mě, Klárky a Ádi se postupem času stala nerozlučná trojka, jak to tak bývá. :) Nikdy mi to moc nešlo, rozhodně jsem na tohle neměla talent. Tak jsem zkusila něco, co ani jedna z nich nedělala... chtěla jsem napsat nějaký text.

Psala jsem vždycky kolem dvanácté v noci do poznámek v mobilu. Jo, velmi originální. :D Holkám se moje texty začaly líbit, tak o nějaký čas později Klár napsala melodii. Tak vznikla naše první písnička - Trojsmysl. Už jsme si tak nějak plánovaly, jak bychom se chtěly jmenovat, kdyby nám to všechno vyšlo. SILUTEA. Je to vlastně trošičku zkomolená silueta. :D Jedna spolužačka se přeřekla, tak mě napadlo to použít.

Teď se každý ptá... proč trojsmysl?... Proč Silutea?... Na všechny otázky neodpovídám. Zkuste si na Trojsmysl přijít sami. :)

Trojsmysl - Děkujeme za zhlédnutí. :)